סייפגארד הינה מובילה גלובאלית בתחום ניהול הבטיחות בענף הבנייה. 

החברה נוסדה מתוך החזון להפוך את עולם הבנייה לבטוח יותר ולשמור על חיי עובדים בישראל ובעולם.

אודות סייפגארד

כאשר צחי פז, מייסד ומנכ"ל סייפגארד, שימש כיועץ למשרד הבריאות בנושא של ביטחון תעסוקתי, הוא נחשף להיקפם המטריד של נפגעי תאונות העבודה בישראל. העובדה שהיקף ההרוגים בעולם הבנייה מקביל למבצע צבאי, גרמה לו להבין שהתשובה טמונה בטכנולוגיה. ב- 2014 הוא הקים את מרכז הפיתוח בירושלים מתוך החזון להציל חיים, והפיילוט הראשון בתחום יצא לדרך.

 

למה סייפגארד?

כמו בתחומים רבים בתעשייה, גם עולם הבנייה עובר מהפכה טכנולוגית, ועדיין בכירים בענף סובלים מהיעדר שליטה ובקרה, וכתוצאה מכך נפגמת יכולתם להבטיח סביבת עבודה בטוחה. סייפגארד היא החברה היחידה בישראל שלמדה את השטח, יצרה מתודולוגיה כמענה לאתגרים הקיימים ופיתחה פתרון טכנולוגי מתאים.

 

הפתרון שלנו

הטכנולוגיה של סייפגארד מספקת למקבלי החלטות בענף הבנייה שליטה ובקרה על סביבת העבודה, חסכון בזמן ומשאבים ושקט נפשי הנובע מניהול פשוט של מערך הבטיחות. זוהי הטכנולוגיה היחידה בעולם המשלבת את כל הגורמים של מודל 5M: אדם, משימה, ניהול, ציוד וסביבה ולומדת מהם לאורך זמן. היא מנתחת את כל הנתונים הרלוונטיים ובאמצעות בינה מלאכותית מספקת תובנות בזמן אמת, מחשבת מדדי בטיחות ומבטיחה שקיפות מלאה ושליטה למקבלי ההחלטות בכל הדרגים- בין אם מדובר במנהל עבודה, מנהל פרויקטים או בהנהלה בכירה. הניסיון העשיר וכמות הנתונים העצומה אשר נאספים ומנותחים על ידי סייפגארד מידי יום, הם אלו שמאפשרים לה להיות מובילה עולמית בכל הנוגע למדידה, חיזוי ומניעה ובכך, לממש את החזון ולצמצם את היקף אירועי הבטיחות בקרב לקוחותיה.

 

בטיחות ויותר מכך

ואולם ההצלחה אינה נוגעת רק בבטיחות. לקוחות סייפגארד נהנים מרמה גבוהה יותר של ניהול זמן ומקצועיות, עמידה בתנאי סף של מכרזים, חיזוק המוניטין ובעקבות זאת – מחדירה לשווקים חדשים ומימוש היעדים העסקיים שלהם.

 

שירות איכותי

עם ניסיון מוכח במאות אתרי בנייה ברחבי הארץ ובעולם, סייפגארד מספקת ללקוחותיה שירות ותמיכה בכל זמן, בכל מקום ובכל שפה, ומתאימה עבור כל לקוח את הפתרונות הנכונים לו.

 

תשמרו על עצמכם!

במציאות רוויית אירועי בטיחות, מול רגולציה מורכבת ותחלופת עובדים גבוהה, הפתרונות של סייפגארד מאפשרים לכם לשמור על עצמכם- בין אם בדרג ניהולי או ביצועי ומבטיחים בטיחות במקום הראשון, לאורך כל הדרך.

הפלטורמה הטכנולוגית של סייפגארד מספקת שליטה בפרויקטי בניה מורכבים, ומבטיחה עמידה בדרישות החוק לבטיחות בעבודה

ההנהלה ואנשי המפתח


בעשור שקדם להקמת סייפגארד, יצחק פעל בתחום הבריאות, הקים שתי חברות בתחום בדרום קליפורניה וסיפק שירותי ייעוץ אסטרטגי למשרד הבריאות הישראלי בסיוע להקמה וביסוס המחלקה לבריאות העובד

אחראי על ההטמעה והתפעול של טכנולוגיות החברה מול לקוחותיה. סא"ל במילואים, ממערך השדה של צה"ל ובתפקידו האחרון פיקד על בית ספר למקצועות הבטיחות של זרוע היבשה בעל תואר שני במנהל עסקים

בעל 10 שנות ניסיון במכירות בחברות טכנולוגיה המתמחות בפתרונות בקרת כניסה וזיהוי פנים. מנהל את החטיבה של פתרונות בקרות כניסה חכמות לחברות בניה


אחראי על ניהול תכניות הפיתוח של החברה.
בעל 17 שנות ניסיון בניהול פרויקטים בחברות ענק (מוטורולה ו- AT&T) וחברות טכנולוגיה וסטארט-אפ


ניהלה את מוצרי הליבה בצד ההנדסי וכעת מובילה אותו בשטח. מנהלת את הקמת תשתית השיווק והפיתוח המסחרי של החברה כולל הטמעה של פתרונות נוספים אצל לקוחות החברה. מהנדסת תעשיה וניהול.

חברי דריקטוריון

יצחק פז

מנכ"ל ובעלים


מהדמויות המובילות בשוק הבניה הישראלי, מנכ"ל חברת בניה וידוע כקבלן מוביל מבחינת איכות הביצוע, המאמץ גישה של חדשנות. בעל תואר שני בהדסה אזרחית

משרד ראש הממשלה לשעבר, מנכ"ל מנוסה של חברות בינלאומיות, בעל ניסיון בתכנון אסטרטגי ופיתוח עסקים בינלאומיים.
בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות


יזם ומנכ״ל הייטק מנוסה. מנכ״ל חטיבה ב IronSource אשר ליווה את הקמתה וביסוסה כחברה בינלאומית מובילה ורווחית. בעל תואר ראשון בהנדסת מערכות תקשורת ותואר שני בדיפלומטיה וביטחון.